Baza ogłoszeń

Najwięcej ogłoszeń w sieci!

[Firma] Szkolenia Excel


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zapraszamy na stronę firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy Microsoft Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza obszerna oferta ma profesjonalne kursy Microsoft Excel zarówno dla początkujących w których kursant zaczynający pracę z Excel-em zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami robienia i funkcjonowania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z przetwarzaniem danych , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem raportów
poprzez średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla osób , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie zaawansowanym dzięki, któremu uczestnik poszerzy wiedzę z obszaru analizy danych, budowania skomplikowanych formuł , grupowanie danych , grupowanie wykresów, co w przyszłości przełoży się na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości MS Excel-a

Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć kurs Excel , napisz do nas e-maila, a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu zacząć kurs .

Na stronie firmy Langolian znajdziecie szkolenia z programowania w języku VBA w aplikacji Excel oraz pozostałe szkolenia z pakietu MS Office .

Na stronie Langolian znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz terminów poszczególnych szkoleń . Szkolenia Excel realizujemy w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i ilości zgłoszonych osób . Kursy Excel realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdyni , Bydgoszczy Białymstoku , Katowicach . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu zaawansowania danej grupy szkoleniowej .

Jeżeli brak czasu ogranicza Tobie możliwość dojazdu na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą prowadzącego - kamera nie jest wymagana) forma zajęć zdalnych niczym się nie różni od kursów Excel twarzą w twarz . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenia Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano01.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię