Baza ogłoszeń

Najwięcej ogłoszeń w sieci!

[Firma] Schody drewniane wewnętrzne na zamówienie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy różnorakie schody drewniane na wymiar. Jeśli poszukujesz stylowe, starannie wykonane schody do przedpokoju to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Firma Drewdom wytwarza schody z drewna już od prawie 40 lat – usytuowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do świetnej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z ogromnym doświadczeniem i praktyką. Na temat schodów wiedzą wszystko! Wieloletnie doświadczenie przekłada się na sposób wykonania, trwałość drewna, szybkość montażu oraz doskonały kontakt z klientem.
Drewdom instaluje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to wschodnia część kraju.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak często wybierane? Drewno jest naturalnym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i doskonale współgra z zielenią, szklanymi detalami, ceglaną ścianą, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest trwałe i pięknie się prezentuje, nawet po długim czasie. Świetnie wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy, jak również wejście na stronę www Drewdom, gdzie jest pokazana galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane wewnętrzne na zamówienie
Ogłoszenieprywatne
Dodano25.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię