Baza ogłoszeń

Najwięcej ogłoszeń w sieci!

[Firma] Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w rzeczy samej niezmiernie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących profesjonalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono zawodowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich profesjonalistów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.
Jednostka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są też te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, jakie w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ogromnej ofercie ma szpital.
Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, ale także terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W jednostce używana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, by pacjenci czuli się właściwie komfortowo.
Nazwa (Usługa)Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano31.03.2023
MiastoPoznań
Województwowielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię